Transportní kolečka Vevor 2 kusy

Kód: 473
1 699 Kč
Skladem

Popis

NOSNOST až 500kg jeden kus - délka 40.6 cm  šířka x 30.cm  kuličková ložiska jsou navržena tak, aby unesla hmotnost vašeho vozidla. A každý vozík do auta unese až 500kg, celkem 1000kg 2kusy Tato sada usnadňuje a zjednodušuje restaurátorské projekty středně těžkých a těžkých kol. 
 
PEVNÁ KONSTRUKCE - Podvozek na kola je vyroben ze silné diamantové oceli, která je odolná a odolná proti korozi. Unese působivou váhu a při práci se neohne, což zajišťuje vysokou efektivitu práce a bezpečný provoz. 3.
 
POHODLNÁ OBSLUHA - Nástroj se snadno instaluje. Stačí nainstalovat přiložená 3palcová (7,6 cm) kolečka s kuličkovými ložisky na základnu a pak jste připraveni se dát do pohybu. A každý vozík na kolečka je vybaven pohodlnou rukojetí, která vám usnadní přenášení nářadí na požadované místo. 
 
UNIVERZÁLNÍ KOLEČKA - Čtyři otočná kolečka se dvěma ložisky umožňují mobilitu ve všech směrech tím, že poskytují 360 rotací, díky čemuž je vozík optimální pro práci jedné osoby. Každý vozík je vybaven uzamykacími mechanismy, které je udrží na místě, když potřebujete, aby zůstaly v klidu.
 
RŮZNÉ FUNKCE - Podvozek na kola je ideální volbou pro garáže, autosalony, dílny atd. Je také použitelný pro restaurování osobních automobilů, nákladních automobilů, přívěsů, traktorů, motocyklů, sekaček na trávu, nábytku a dalšího vybavení.
 
 Barva: Stříbrná Materiál: Těžká ocelová konstrukce s práškovým nástřikem Materiál kolečka: plast Povrchová úprava: práškový lak Velikost platformy: 12""(Š) x 16"(D) / 30 x 40 cm Kapacita: 1100 liber každý Průměr kolečka: 3'' / 7,5 cm *Obsah klece 4 x 4 kola Vozíky pro vozidla

Detailní informace

Detailní popis produktu

Barva
Stříbrná
Materiál
Heavy Duty práškově lakovaná ocelová konstrukce
Materiál kolečka
Plast
Povrchová úprava
práškový lak
Kapacita
 500 kg každý
Průměr kolečka
3" / 76,2 mm
Hmotnost
9kg každý
Celkový rozměr
40.6x30.5cm